KARTY

Aquapark, Świat Saun, Baseny Sportowe

Zalety kart podarunkowych:

  • Oryginalny i uniwersalny prezent na każdą okazję dla dzieci, rodzin, seniorów – dostępny także w formie fizycznej (możliwość wymiany na estetyczną kartę podarunkową).
  • Bonus w postaci dodatkowych środków do wykorzystania, nawet do 30 zł. (dotyczy tylko kart podarunkowych).
  • Możliwość doładowania karty (doładowanie odbywa się w kasach stacjonarnych).
  • Karta ważna do 21.06.2024

ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Wybierz bilet

 

Informacje o obiekcie

 

Termy Maltańskie to największy i najlepszy wodny kompleks rekreacyjno-sportowy w Polsce wykorzystujący naturalne wody geotermalne. Położony w malowniczym miejscu nad brzegiem jeziora Maltańskiego, w samym centrum Poznania, który oferuje wspaniałą rozrywkę i relaks dla każdego. Cztery strefy (Aquapark, Baseny Sportowe, Świat Saun oraz SPA 1306) oferują niezliczone atrakcje i całą paletę pozytywnych emocji.

Więcej o obiekcie


 

Informacje o biletach

 

KARTY:

Kupując kartę RELAX możesz nabyć dowolne bilety do Aquaparku czy Świata Saun, z pomocą karty opłacisz również ewentualną dopłatę za przekroczony czas po zakończeniu pobytu czy za wypożyczenie prześcieradła w Świecie Saun.

Jeśli interesuje Cię trening na basenach sportowych, polecamy kartę SPORT, a jeśli zdecydujesz się przejść do Aquaparku czy do Świata saun, pamiętaj, że naliczona zostanie dopłata 1,00 zł, za każdą rozpoczętą minutę.

Dla osób powyżej 60 roku życia przygotowaliśmy karty SENIOR na strefy: Baseny Sportowe, Aquapark, Świat Saun. (Link do sekcji, która powstanie „Karnety Senior 60+”)

Termin ważności karty czy karnetu rozpoczyna swój bieg od momentu wymiany w kasach Term Maltańskich na kartę magnetyczną. Okres ważności karty umieszczony jest w jej opisie. Wszystkie karty są dostępne w taryfie poniedziałek – niedziela.

UWAGA!

Każdą zakupioną elektronicznie kartę, można wymienić na kartę w formie fizycznej. Należy to zrobić w Informacji Term Maltańskich znajdującej się w Holu Głównym piętro pierwsze lub w BOK na parterze.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu obiektu.

#czystazabawa – Obowiązkowo przed wejściem do szatni zmień obuwie na basenowe oraz weź prysznic przed wejściem na Aquapark, Baseny Sportowe czy Świat Saun.


 

Kontakt

 

Pytania dotyczące zamówienia lub faktury prosimy kierować do:

Zespół ToBilet.pl - tel. 48 61 250 92 55, e-mail: info@tobilet.pl

 

Pytania dotyczące funkcjonowania obiektów prosimy kierować do:

Biuro Obsługi Klienta Term Maltańskich - tel. 48 459 595 590 , e-mail: bok@termymaltanskie.com.pl