Wellness

Oferta Premium Wellness Świata Saun Term Maltańskich 

Relaksujący pobyt w saunie, odprężające masaże, orientalne ceremonie i pakiety zabiegów relaksacyjno-pielęgnacyjnych dla dwojga to najlepszy sposób na relaks.

→ Wstęp tylko dla osób powyżej 18 roku życia.

→ Zapoznaj się koniecznie z informacjami o sposobie dotarcia do strefy! Mapka z instrukcją dotarcia jest załączona do biletu.
→ Przed przybyciem na zabieg skontaktuj się z recepcją strefy Wellness Świata Saun i umów się na konkretną godzinę! 

→ Pamiętaj o wzięciu klapek - będą niezbędne podczas wizyty w Świecie Saun.

 

poniedziałek-niedziela: 12:00-22:30

ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Wybierz bilet

 

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej na rynku oferty łączącej pobyt w jedym z większych saunariów Polsce z relaksującymi masażami i zabiegami pielęgnującymi. W zależności od zakupionego pakietu zapewniamy nawet 5 godzin niezapomnianego relaksu!

 

 

Informacje o obiekcie

 

Świat Saun Term Maltańskich poszerzył swoją ofertę o masaże, ceremonie i zabiegi pielęgnacyjne inspirowane kulturami Indii (relaksujące masaże ajurwedyjskie Abhyanga i Shirodara), Maroka (oczyszczający rytuał Rasoul) oraz Turcji (luksusowa ceremonia Hammam). W ofercie znaleźć można również klasyczne masaże oraz całe zestawy zabiegów pielęgnacyjno - relaksacyjnych. szczególnie polecamy pakiety dla dwojga! 

Strefa Wellness położona jest na poziomie -1 obiektu i jest połączona bezpośrednio ze Światem Saun pozwalając na swobodne korzystanie z oferty obu poziomów strefy.
Oprócz zabiegów pielęgnacyjno-relaksacyjnych oferuje szeroki wachlarz napojów oraz przekąsek w nowopowstałej kawiarni. 

Więcej informacji na naszej stronie: https://termymaltanskie.com.pl/wellness/  

Informacje o biletach

 

Kup bilet online i umów się na wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Zarezerwuj wybrane zabiegi oraz pakiety z oferty strefy Wellness już teraz! 

Jak to działa?

Kup bilet online: Wybierz interesujące Cię zabiegi lub pakiety i kup bilet.

Rezerwacja terminu: Skontaktuj się z Recepcją strefy Wellness, aby zarezerwować dogodny dla siebie termin wizyty.tel.:  882 014 767 tel.: 61 222 61 47 recepcja.wellness@termymaltanskie.com.pl

Ważność biletu: Zakupiony bilet online jest ważny przez 90 dni, dając Ci elastyczność w planowaniu wizyty.

Dotarcie do obiektu: Przed dotarciem do obiektu zapoznaj się z dołączoną instrukcją dojazdu. Parking dla Ciebie jest bezpłatny, a miejsce parkingowe znajduje się blisko wejścia do strefy Wellness. Aby tam dotrzeć podjedź pod bramę obiektu, zadzwoń domofonem do Wellness i przedstaw się. Zaparkuj samochód w oznaczonym miejscu i kieruj się strzałkami do wejścia do obiektu. Jeśli nie dotarłeś/aś samochodem lecz pieszo, ścieżka dojścia do obiektu jest dla Ciebie taka sama.  

Przebieg wizyty: Wizyta rozpoczyna się pobytem w strefie saun, na miejsce przybądź  więc wcześniej, zgodnie z czasem przeznaczonym na wizytę w Świecie Saun w pakiecie.  Zgłoś się do recepcji Wellness. Następnie przejdź do przebieralni, gdzie będzie na Ciebie czekał zestaw składający się ze szlafroka, ręcznika oraz prześcieradła. Pamiętaj o wzięciu z sobą  klapek - nie ma ich w zestawie, a są niezbędne podczas wizyty w saunach. Otrzymasz również transponder, który umożliwi Tobie skorzystanie ze strefy saun. Po zakończonym relaksie w saunach zgłoś się ponownie do recepcji Wellness, gdzie rozliczymy Twój  transponder oraz zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety przed planowanym zabiegiem. Następnie zaprosimy Cię na planowane zabiegi. 

Idealny prezent: Bilet do strefy Wellness to nie tylko sposób na relaks dla Ciebie, ale również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Kup bilet na zabieg i spraw radość sobie i innym, podarowując wyjątkowe chwile relaksu i odprężenia!

Szczegóły oferty strefy Wellness znajdziesz na naszej https://termymaltanskie.com.pl/wellness/.

 

Kontakt

 

Pytania dotyczące zamówienia lub faktury prosimy kierować do:

Zespół ToBilet.pl - tel. 48 61 250 92 55, e-mail: info@tobilet.pl