Aquapark

STREFA ZIELONA

Miejsce stworzone dla każdego, kto kocha tropikalny klimat, relaks i dobrą zabawę.

 

  • Bilety zakupione online nie są rezerwacją oraz gwarancją wejścia.
  • Zakupiony bilet uprawnia do korzystania z dwóch stref: Aquaparku i Basenów Sportowych.
  • Dla posiadaczy biletów kupionych online oraz stacjonarnie, obowiązuje jedna kolejka.
  • Przed wejściem do szatni OBOWIĄZKWO zmień obuwie. We wszystkich szatniach Term Maltańskich, obowiązuje bezwzględny zakaz poruszania się w obuwiu codziennym.

poniedziałek-niedziela: 9:00-23:00

ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Wybierz bilet
Informacje o obiekcie

 

Raj w samym centrum Poznania. Miejsce wprost stworzone dla każdego, kto kocha tropikalny klimat, relaks i dobrą zabawę. Nie brakuje tu basenów, zjeżdżalni, placów zabaw, rajskiej plaży i zawsze zielonej roślinności, która bujnie otacza baseny z lazurową wodą. Jest tu nawet wulkan, który góruje nad całą strefą niczym Mauna Kea na Hawajach. Wśród wielu basenów są i dwa całoroczne, z widokiem na Jezioro Maltańskie, które o każdej porze roku wygląda zjawiskowo.

W Aquaparku znajdują się wszystkie rodzaje wodnych atrakcji. Odnajdzie się tu każdy, kto poszukuje relaksu, wyzwań, a nawet wysokiej adrenaliny... Są tu zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności, basen z falą dla miłośników nadmorskich przygód, basen geotermalny, kojące hydromasaże, a także place zabaw i cały przekrój wodnego asortymentu dla najmłodszych. Swój kącik znajdą również osoby szukające przyjemnego miejsca odpoczynku. Podczas sezonu letniego otwierana jest część zewnętrzna, która oferuje jeszcze więcej atrakcji i pozytywnych wspomnień! Dodatkowe zjeżdżalnie, wodny tor przeszkód, plaża z prawdziwym nadmorskim piaskiem oraz dwa place zabaw to tylko niektóre z nich.

Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 – 23:00.


 

Informacje o biletach

 

Bilet do AQUAPARKU możesz kupić już teraz i wykorzystać go w dowolnie wybranej dla siebie godzinie! Informację o ważności biletu znajdziesz przy danym bilecie.

Zanim rozpoczniesz zabawę, pokaż w kasie Term Maltańskich wydrukowany bilet lub miej go na swoim telefonie (przyjdzie w formie załącznika do maila!).

Przysługujące zniżki do biletów ulgowych oraz innych promocyjnych będą weryfikowane.

Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się, zgodnie z regulaminem Term Maltańskich. Bilety rodzinne obejmują wejście dla 2 osób dorosłych + 1 dziecka lub 1 osoby dorosłej + 2 dzieci. Istnieje możliwość dokupienia biletu dla kolejnych dzieci (limit to 7 osób, a więc można dokupić w sumie 4 takie bilety). Dzieciom do 3. roku życia przysługuje bilet bezpłatny.

Bilet do Aquaparku umożliwia również swobodny wstęp do strefy: Baseny sportowe

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu obiektu.


 

Kontakt

 

Pytania dotyczące zamówienia lub faktury prosimy kierować do:

Zespół ToBilet.pl - tel. 48 61 250 92 55, e-mail: info@tobilet.pl

 

Pytania dotyczące funkcjonowania obiektów prosimy kierować do:

Biuro Obsługi Klienta Term Maltańskich - tel. 48 459 595 590 , e-mail: bok@termymaltanskie.com.pl


To też może Cię zainteresować