Baseny sportowe

STREFA NIEBIESKA

To unikalne miejsce dla wszystkich osób kochających pływać.

 

  • Bilety zakupione online nie są rezerwacją oraz gwarancją wejścia.
  • Dla posiadaczy biletów kupionych online oraz stacjonarnie, obowiązuje jedna kolejka.
  • Przed wejściem do szatni OBOWIĄZKWO zmień obuwie. We wszystkich szatniach Term Maltańskich, obowiązuje bezwzględny zakaz poruszania się w obuwiu codziennym.

poniedziałek-sobota: 6:00-23:00, niedziela: 7:00-23:00

ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Wybierz bilet
Informacje o obiekcie

 

Kompleks pełnowymiarowych basenów olimpijskich o światowym standardzie, zaprojektowany z myślą o amatorach wodnych aktywności, profesjonalnych sportowcach oraz organizacji największych zawodów sportowych. Nazwa "Centrum Sportów Wodnych" jest tu nieprzypadkowa, a idealne warunki do kompleksowych treningów wszystkich sportów wodnych zapewniają: pełnowymiarowy, olimpijski basen sportowy o długości 50 m (z możliwością podziału na 2 mniejsze), basen o głębokości 5 m, wieża do skoków, siłownia i sauny.

Baseny sportowe, jako jedne z nielicznych w Polsce, umożliwiają organizację zawodów rangi Mistrzostw Świata i Europy. Mamy jedyny, pełnowymiarowy basen sportowy(olimpijski) w Wielkopolsce i jeden z dwunastu tego typu obiektów sportowych w Polsce, posiadający jednocześnie trybuny mieszczące nawet 4000 osób. Różnorodność i specyfika basenów oraz sprzętu dostępnego w Termach Maltańskich przyciąga najlepszych, tak więc nie zdziwcie się gdy na torze obok spotkacie jednego z utytułowanych olimpijczyków na swoim treningu.

Ofertę uzupełniającą Basenów Sportowych stanowią różnorodne kursy i zajęcia dla dzieci i dorosłych takie jak: nauka pływania, pływanie synchroniczne, piłka wodna, nurkowanie, skoki do wody czy aqua-fitness. Na basenach można zdobyć uprawnienia ratownicze oraz kartę pływacką.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 23:00. W niedzielę 7:00 – 23:00.


 

Informacje o biletach

 

Bilet na BASENY SPORTOWE możesz kupić już teraz i wykorzystać go w dowolnie wybranej dla siebie godzinie w obiekcie! Zakupiony bilet on-line jest ważny cały sezon. Kupując go zwróć jednak szczególną uwagę na termin jego ważności i datę planowanej wizyty!

Zanim rozpoczniesz zabawę, pokaż w kasie wydrukowany bilet lub miej go na swoim telefonie (przyjdzie w formie załącznika do maila!).

Do kupienia są bilety normalne i ulgowe. Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się, zgodnie z regulaminem pływalni. Dostępne są bilety godzinne oraz 2-godzinne.

Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu obiektu.


 

Kontakt

 

Pytania dotyczące zamówienia lub faktury prosimy kierować do:

Zespół ToBilet.pl - tel. 48 61 250 92 55, e-mail: info@tobilet.pl

 

Pytania dotyczące funkcjonowania obiektów prosimy kierować do:

Biuro Obsługi Klienta Term Maltańskich - tel. 48 459 595 590 , e-mail: bok@termymaltanskie.com.pl


To też może Cię zainteresować