Świat Saun

STREFA ŻÓŁTA

 

  • Bilety zakupione online nie są rezerwacją oraz gwarancją wejścia.
  • Zakupiony bilet uprawnia do korzystania z trzech stref: Świata Saun, Aquaparku i Basenów Sportowych
  • Dla posiadaczy biletów kupionych online oraz stacjonarnie, obowiązuje jedna kolejka.
  • Przed wejściem do szatni OBOWIĄZKWO zmień obuwie. We wszystkich szatniach Term Maltańskich, obowiązuje bezwzględny zakaz poruszania się w obuwiu codziennym.

poniedziałek-niedziela: 12:00-23:00

ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

Wybierz bilet
Informacje o obiekcie

 

Świat Saun jest niczym ukryte w kambodżańskiej dżungli, zaginione miasto Angkor, kryjące w sobie 14 magicznych stref, które pozwalają przeżyć chwile pełne odprężenia i relaksu. To tajemnicze i zarazem ekscytujące miejsce skrywa receptę na dobre samopoczucie, lepsze zdrowie i stanowi doskonałą odskocznię od codziennego zgiełku. Seanse parowe przygotowywane przez zespół najlepszych saunamistrzów, pozwalają odkryć nowe oblicze saunowania oraz osiągnąć z niego maksymalne korzyści i przyjemność.

Na Świat Saun składa się 5 saun suchych - Sauna Ziołowa, ulokowane na zewnątrz: sauna Panorama oraz Kelo, najgorętsza sauna Event oraz sauna Kamienna Maximus i łaźnie parowe – Aromatyczna, Kwiatowa oraz Turecka. Między saunowaniem warto odwiedzić: Grotę śnieżną, Tężnię solną, prysznice multimedialne czy Tepidarium z podgrzewanymi leżankami.

Najwyższe standardy, jakość i umiejętności to nasz znak rozpoznawczy, a prawdziwym asem z rękawa jest to, że mamy w swojej ekipie Mistrza Polski Saunamistrzów. Zarówno jej lokalizacja, jak i wyposażenie zapewniają pełną prywatność i komfort wypoczynku. Wizyta w Świecie Saun to prawdziwe odprężenie zarówno dla ciała, jak i ducha.

Zapraszamy codziennie w godzinach 12:00 – 23:00.


 

Informacje o biletach

 

Bilet na ŚWIAT SAUN możesz kupić już teraz i wykorzystać go w dowolnie wybranej dla siebie godzinie w obiekcie! Zakupiony bilet on-line jest ważny cały sezon.

Zanim rozpoczniesz zabawę, pokaż w kasie wydrukowany bilet lub miej go na swoim telefonie (przyjdzie w formie załącznika do maila!).
Do kupienia są bilety normalne i ulgowe. Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży uczącej się, zgodnie z regulaminem pływalni. Dostępne są bilety godzinne, 2-godzinne, 3-godzinne oraz całodzienne!
Bilet do Świata Saun umożliwia również swobodny wstęp do stref: Baseny sportowe oraz Aquapark.
Kupując bilet online zobowiązuję się do przestrzegania regulaminu obiektu.


 

Kontakt

 

Pytania dotyczące zamówienia lub faktury prosimy kierować do:

Zespół ToBilet.pl - tel. 48 61 250 92 55, e-mail: info@tobilet.pl

 

Pytania dotyczące funkcjonowania obiektów prosimy kierować do:

Biuro Obsługi Klienta Term Maltańskich - tel. 48 459 595 590 , e-mail: bok@termymaltanskie.com.pl


To też może Cię zainteresować